| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3 |
| memory | 2GB |
| graphics | Intel HD Graphics 520 |
| storage | 200MB |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3 |
| memory | 2GB |
| graphics | Intel HD Graphics 520 |
| storage | 200MB |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-4440 3.1 GHz |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 650 |
| storage | 200MB |
Crab Game
GTA 6 Third Trailer Rumours Gather Steam After Sony Asks PS4 Users to Upgrade to PS5 Ahead of Launch
Samsung Launches Certified Re-Newed Programme in India; Offers Refurbished Galaxy S25, Galaxy A56 Models