| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core 2 Duo 2.4 GHz or AMD Athlon 64 X2 |
| memory | 2GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 550 Ti or AMD Radeon HD 6770 |
| storage | 8GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core 2 Duo 2.4 GHz or AMD Athlon 64 X2 |
| memory | 2GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 550 Ti or AMD Radeon HD 6770 |
| storage | 8GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 or AMD |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 560 or AMD Radeon HD 7790 |
| storage | 8GB |
| directx | DirectX 11 |
Dead Rising
Xiaomi 17T, Xiaomi 17 Pro Price, Storage Configurations Leak Ahead of Global Launch
Xiaomi Smart Band 11 Active Reportedly Sighted on IMDA, NCC Certification Sites Ahead of Launch