| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 or AMD Ryzen 5 |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1050 or AMD Radeon RX 550 |
| storage | 4GB |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 or AMD Ryzen 5 |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1050 or AMD Radeon RX 550 |
| storage | 4GB |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7 or AMD Ryzen 7 |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1080 or AMD Radeon RX 6600 |
| storage | 4GB |
Dune: Spice Wars
Realme Buds Air 8 Pro Amazon Availability Confirmed Ahead of India Launch; Specifications Teased