| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-750 2.67 GHz or AMD Phenom II X4 955 3.2 GHz |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 460 or AMD Radeon HD 5850 1GB |
| storage | 24GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-750 2.67 GHz or AMD Phenom II X4 955 3.2 GHz |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 460 or AMD Radeon HD 5850 1GB |
| storage | 24GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-3570 3.4 GHz or AMD FX 8350 4 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 670 2GB or AMD Radeon R9 285 2GB |
| storage | 24GB |
| directx | DirectX 11 |
Ancestors Legacy
CD Projekt Red Reveals Songs of the Past, a Brand New Witcher 3 Expansion Coming to PC and Consoles in 2027
Asus ROG Zephyrus Duo (2026) GX651 India Launch Timeline Leaked; Expected Price, Specifications