| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Pentium Dual-Core E2180 2 GHz |
| memory | 2GB |
| graphics | Nvidia GeForce 8600 GT 512MB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Pentium Dual-Core E2180 2 GHz |
| memory | 2GB |
| graphics | Nvidia GeForce 8600 GT 512MB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3-530 2.93 GHz |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GT 530 1GB |
Byte The Bullet
Axis Bank Introduces Aadhaar Face Authentication: How to Update Your Axis Bank Mobile Number
Meghalaya Government Signs MoU With Starlink to Boost Connectivity in Region and Reduce Digital Divide
Samsung Galaxy A27 5G Visits Geekbench With Older Snapdragon 6 Gen 3 Chip, 6GB RAM