| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3 or AMD Ryzen 3000 Series |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 970 or AMD Radeon RX 570 |
| storage | 16GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3 or AMD Ryzen 3000 Series |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 970 or AMD Radeon RX 570 |
| storage | 16GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7 |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce RTX 3070 or AMD Radeon RX 6800 |
| storage | 16GB |
| directx | DirectX 11 |
Car Dealer Simulator
Arc Raiders' Riven Tides Update With New Map and Arc Machine Arrives April 28
Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 Launched in India With Snapdragon 8s Gen 4, 10,200mAh Battery: Price, Specifications