| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 or AMD |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 970 or AMD Radeon R9 290 |
| storage | 10GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 or AMD |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 970 or AMD Radeon R9 290 |
| storage | 10GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7 or AMD |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 970 or AMD Radeon R9 290 |
| storage | 10GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | macOS 10.15 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 |
| memory | 8GB |
| storage | 10GB |
| os | macOS 10.15 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7 |
| memory | 16GB |
| storage | 10GB |
Devour
Axis Bank Introduces Aadhaar Face Authentication: How to Update Your Axis Bank Mobile Number
Meghalaya Government Signs MoU With Starlink to Boost Connectivity in Region and Reduce Digital Divide
Samsung Galaxy A27 5G Visits Geekbench With Older Snapdragon 6 Gen 3 Chip, 6GB RAM