| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7-7700K 4.2 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1060 6GB |
| storage | 9GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7-7700K 4.2 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1060 6GB |
| storage | 9GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7-8700K 3.7 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1070 8GB |
| storage | 9GB |
| directx | DirectX 12 |
Full Metal Schoolgirl
Oppo Reno 16 Bags BIS, TUV SUD and TDRA Certifications That Hint at Imminent Global Debut
Infinity Ward Working on Next Call of Duty, Says It's Making 'Definitive Modern Warfare' Title