| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3-2100 3.1 GHz or AMD FX 6300 3.5 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 770 4GB or AMD Radeon R9 270 4GB |
| storage | 30GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3-2100 3.1 GHz or AMD FX 6300 3.5 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 770 4GB or AMD Radeon R9 270 4GB |
| storage | 30GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-6600K 3.5 GHz or AMD Ryzen 5 1600X 3.6 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1660 Ti 6GB or AMD Radeon RX 5700 XT 8GB |
| storage | 30GB |
| directx | DirectX 12 |
Rugby 25
Oppo Reno 16 Bags BIS, TUV SUD and TDRA Certifications That Hint at Imminent Global Debut
Infinity Ward Working on Next Call of Duty, Says It's Making 'Definitive Modern Warfare' Title