| outer os | Windows |
|---|---|
| os | Windows 8.1 or higher |
| processor | Intel Core i7-4790K 4 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1070 8GB |
| storage | 18GB |
| outer os | Windows |
|---|---|
| os | Windows 8.1 or higher |
| processor | Intel Core i7-4790K 4 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1070 8GB |
| storage | 18GB |
| os | Windows 8.1 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7-6700K 4 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1080 |
| storage | 18GB |
| Product Name | Price in India |
|---|---|
| L.A.Noire (PS4) | ₹ 2,380 |
| L.A.Noire (Xbox One) | ₹ 2,799 |
| L.A.Noire (Xbox 360) | ₹ 21,681 |
L.A. Noire: The VR Case Files price in India starts from ₹ 2,380. The lowest price of L.A. Noire: The VR Case Files is ₹ 2,380 at Amazon on 11th May 2026.
L.A. Noire: The VR Case Files
₹2,380
NASA’s Curiosity Rover Stalled on Mars for Six Days by Stuck Rock
I Will Find OTT Release Date Revealed: When and Where to Watch Sam Worthington, Britt Lower Starrer Series Online?
Cook with Comali Season 7 is Now Streaming on JioHotstar
Kartavya OTT Release Date Confirmed: When and Where to Watch Saif Ali Khan Starrer Online?