| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-3570 3.4 GHz or AMD |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 960 4GB or AMD 4GB |
| storage | 15GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-3570 3.4 GHz or AMD |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 960 4GB or AMD 4GB |
| storage | 15GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-9500 3 GHz or AMD |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1660 4GB or AMD 4GB |
| storage | 15GB |
| directx | DirectX 11 |
Lost Eidolons