| os | Windows 11 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3-6100 3.7 GHz or AMD FX 8350 4 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 750 Ti or AMD Radeon R7 360 |
| storage | 10GB |
| directx | DirectX 10 |
| os | Windows 11 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3-6100 3.7 GHz or AMD FX 8350 4 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 750 Ti or AMD Radeon R7 360 |
| storage | 10GB |
| directx | DirectX 10 |
| os | Windows 11 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-6600 3.3 GHz or AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 960 or AMD Radeon R9 280 |
| storage | 10GB |
| directx | DirectX 10 |
Mightreya
Axis Bank Introduces Aadhaar Face Authentication: How to Update Your Axis Bank Mobile Number
Meghalaya Government Signs MoU With Starlink to Boost Connectivity in Region and Reduce Digital Divide
Samsung Galaxy A27 5G Visits Geekbench With Older Snapdragon 6 Gen 3 Chip, 6GB RAM