| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-2300 2.8 GHz or AMD FX 4350 4.2 GHz |
| memory | 6GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 660 2GB or AMD Radeon HD 7870 |
| storage | 8GB |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-2300 2.8 GHz or AMD FX 4350 4.2 GHz |
| memory | 6GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 660 2GB or AMD Radeon HD 7870 |
| storage | 8GB |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-8400 2.8 GHz or AMD Ryzen 5 2600X 3.6 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1060 or AMD Radeon RX 580 |
| storage | 8GB |
Outer Wilds
Axis Bank Introduces Aadhaar Face Authentication: How to Update Your Axis Bank Mobile Number
Meghalaya Government Signs MoU With Starlink to Boost Connectivity in Region and Reduce Digital Divide
Samsung Galaxy A27 5G Visits Geekbench With Older Snapdragon 6 Gen 3 Chip, 6GB RAM