| os | Windows 8.1 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-4460 3.2 GHz |
| memory | 6GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 660 or AMD Radeon R7 370 |
| storage | 25GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 8.1 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-4460 3.2 GHz |
| memory | 6GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 660 or AMD Radeon R7 370 |
| storage | 25GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7-4770 3.4 GHz or AMD Ryzen 5 2600 3.4 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1060 or AMD Radeon RX 590 |
| storage | 25GB |
| directx | DirectX 11 |
Samurai Warriors 5
Take-Two CEO Strauss Zelnick Reaffirms GTA 6 Release Date, Says Game Was Delayed by 18 Months
Google’s Upcoming Noto 3D Emojis for Android 17 Revealed in New Leak
Lava Shark 2 5G Confirmed to Launch in India This Month With 120Hz Display