| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7-870 2.93 GHz |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTS 450 |
| storage | 27GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7-870 2.93 GHz |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTS 450 |
| storage | 27GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7-2600 3.4 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 980 or Nvidia GeForce GTX 760 |
| storage | 27GB |
| directx | DirectX 11 |
Samurai Warriors: Spirit of Sanada
Xiaomi 17T India Launch Seemingly Confirmed a Week Ahead of Global Debut
Take-Two CEO Strauss Zelnick Reaffirms GTA 6 Release Date, Says Game Was Delayed by 18 Months