| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-4670 3.4 GHz |
| memory | 6GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 660 or AMD Radeon R7 360 |
| storage | 5.5GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-4670 3.4 GHz |
| memory | 6GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 660 or AMD Radeon R7 360 |
| storage | 5.5GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7-4790K 4 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 960 or AMD Radeon R9 280 |
| storage | 5.5GB |
| directx | DirectX 11 |
School Girl/Zombie Hunter
Oppo Reno 16 Bags BIS, TUV SUD and TDRA Certifications That Hint at Imminent Global Debut
Infinity Ward Working on Next Call of Duty, Says It's Making 'Definitive Modern Warfare' Title