| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-4440 3.1 GHz or AMD Ryzen 3 3100 3.6 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 980 Ti |
| storage | 8GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-4440 3.1 GHz or AMD Ryzen 3 3100 3.6 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 980 Ti |
| storage | 8GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-9600 3.1 GHz or AMD Ryzen 5 3500 3.6 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce RTX 2070 or AMD Radeon RX 5700 XT |
| storage | 10GB |
| directx | DirectX 12 |
Supervive
Axis Bank Introduces Aadhaar Face Authentication: How to Update Your Axis Bank Mobile Number
Meghalaya Government Signs MoU With Starlink to Boost Connectivity in Region and Reduce Digital Divide
Samsung Galaxy A27 5G Visits Geekbench With Older Snapdragon 6 Gen 3 Chip, 6GB RAM