| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 8th generation |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 950 or AMD Radeon HD 7970 |
| storage | 10GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 8th generation |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 950 or AMD Radeon HD 7970 |
| storage | 10GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 11th generation |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce RTX 2080 |
| storage | 10GB |
| directx | DirectX 12 |
Abiotic Factor
Oppo F33, Oppo F31 Pro Launch Timeline, Price Range Revealed in New Leak
Capcom Adds Original Versions of Resident Evil 1, 2 and Resident Evil 3 Nemesis to Steam