| os | Windows XP or higher |
|---|---|
| processor | Intel Pentium IV |
| memory | 1GB |
| graphics | Nvidia GeForce 6800 256MB or AMD Radeon X850 XT 256MB |
| storage | 7GB |
| os | Windows XP or higher |
|---|---|
| processor | Intel Pentium IV |
| memory | 1GB |
| graphics | Nvidia GeForce 6800 256MB or AMD Radeon X850 XT 256MB |
| storage | 7GB |
| os | Windows XP or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core 2 Duo |
| memory | 2GB |
| graphics | Nvidia GeForce 8800 series 512MB or ATI Radeon HD 3800 Series 512MB |
| storage | 7GB |
Fallout 3
Oppo F33, Oppo F31 Pro Launch Timeline, Price Range Revealed in New Leak
Capcom Adds Original Versions of Resident Evil 1, 2 and Resident Evil 3 Nemesis to Steam