| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-3550 3.3 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1050 |
| storage | 5GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-3550 3.3 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1050 |
| storage | 5GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-6400 2.7 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1070 |
| storage | 5GB |
| directx | DirectX 11 |
TCG Card Shop Simulator
CD Projekt Red Reveals Songs of the Past, a Brand New Witcher 3 Expansion Coming to PC and Consoles in 2027
Asus ROG Zephyrus Duo (2026) GX651 India Launch Timeline Leaked; Expected Price, Specifications