| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core 2 Duo E8400 3.0 GHz or AMD Phenom II X2 550 3.1 GHz |
| memory | 2GB |
| graphics | Nvidia GeForce 9800 GTX or AMD Radeon HD 4850 |
| storage | 15GB |
| directx | DirectX 9.0c |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core 2 Duo E8400 3.0 GHz or AMD Phenom II X2 550 3.1 GHz |
| memory | 2GB |
| graphics | Nvidia GeForce 9800 GTX or AMD Radeon HD 4850 |
| storage | 15GB |
| directx | DirectX 9.0c |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-750 2.67 GHz or AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 560 or AMD Radeon HD 7870 |
| storage | 15GB |
| directx | DirectX 9.0c |
Tales of Berseria
IO Interactive Shares 007 First Light Opening Mission Gameplay After Leak
Asus VM441 AiO All-in-One Desktop PC Launched in India With 24-Inch Display, Snapdragon X Processor