| os | Windows XP or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core 2 Duo 2.0 GHz or AMD Athlon 64 X2 4200+ 2.2 GHz |
| memory | 1.5GB |
| graphics | Nvidia GeForce 8600 256MB or AMD Radeon HD 2600 |
| storage | 10GB |
| os | Windows XP or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core 2 Duo 2.0 GHz or AMD Athlon 64 X2 4200+ 2.2 GHz |
| memory | 1.5GB |
| graphics | Nvidia GeForce 8600 256MB or AMD Radeon HD 2600 |
| storage | 10GB |
| os | Windows XP or higher |
|---|---|
| processor | AMD Quad Core 2.4 GHz |
| memory | 2GB |
| graphics | Nvidia GeForce 9800 GTX 512MB |
| storage | 10GB |
| os | Mac OS X 10.6 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core 2 Duo 2.0 GHz |
| memory | 2GB |
| graphics | AMD Radeon HD 2600 256MB or Nvidia GeForce 9600 GT |
| storage | 10GB |
| os | Mac OS X 10.7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i Series |
| memory | 4GB |
| graphics | AMD Radeon HD 4870 512MB |
| storage | 10GB |
The Darkness II
Axis Bank Introduces Aadhaar Face Authentication: How to Update Your Axis Bank Mobile Number
Meghalaya Government Signs MoU With Starlink to Boost Connectivity in Region and Reduce Digital Divide
Samsung Galaxy A27 5G Visits Geekbench With Older Snapdragon 6 Gen 3 Chip, 6GB RAM