| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-8400 2.8 GHz or AMD |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1060 or AMD |
| storage | 55GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-8400 2.8 GHz or AMD |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1060 or AMD |
| storage | 55GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7-8700 3.2 GHz or AMD |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1080 Ti or AMD |
| storage | 55GB |
| directx | DirectX 12 |
The Day Before
Lenovo Legion 5 15IAX11 With 15.3-Inch OLED Display, Up to Intel Core Ultra 9 CPU Listed Online