| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-9600 3.1 GHz |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 970 |
| storage | 1GB |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-9600 3.1 GHz |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 970 |
| storage | 1GB |
| os | macOS 13 or higher |
|---|---|
| processor | Apple M1 |
| memory | 4GB |
| graphics | Apple M1 |
| storage | 1GB |
Thronefall
WhatsApp Working on Its Own Encrypted Cloud Backup to Reduce Reliance on Google Drive: Report
Take-Two CEO Addresses GTA 6 Price, Says Company Focussed on Ensuring 'Reasonable' Prices for Its Games