| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3-4340 3.6 GHz or AMD FX 6300 3.5 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 670 or AMD Radeon HD 7950 |
| storage | 35GB |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3-4340 3.6 GHz or AMD FX 6300 3.5 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 670 or AMD Radeon HD 7950 |
| storage | 35GB |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-2500K 3.3 GHz or AMD Ryzen 5 1600X 3.6 GHz |
| memory | 12GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 970 or AMD Radeon R9 390 |
| storage | 82GB |
Call of Duty: Black Ops Cold War
Amazon Prime Day 2026 India Sale Set for July: Here’s What to Expect
Oppo Reno 16, Reno 16 Pro Set to Launch Later This Month; Pre-Reservations Begin