| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-8400 2.8 GHz or AMD Ryzen 5 3600 3.6 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 970 4GB or AMD Radeon RX 580 8GB |
| storage | 27GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-8400 2.8 GHz or AMD Ryzen 5 3600 3.6 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 970 4GB or AMD Radeon RX 580 8GB |
| storage | 27GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7-11700K 3.6 GHz or AMD Ryzen 7 3700X 3.6 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 980 4GB or AMD Radeon RX Vega 56 8GB |
| storage | 27GB |
| directx | DirectX 12 |
Digimon Story Time Stranger
India’s Smartphone Market Declined by 4.1 Percent in the First Quarter Amidst Low Consumer Demand, RAM Shortage: IDC
007 First Light Will Run at 60fps on PS5, IO Interactive Confirms