| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-8400 2.8 GHz or AMD Ryzen 3 3300X 3.8 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 970 or AMD Radeon R9 290X |
| storage | 100GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-8400 2.8 GHz or AMD Ryzen 3 3300X 3.8 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 970 or AMD Radeon R9 290X |
| storage | 100GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i9-9900K 3.6 GHz or AMD Ryzen 7 3700X 3.6 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce RTX 2070 or AMD Radeon RX 5700 XT |
| storage | 100GB |
| directx | DirectX 12 |
Dragon Age: The Veilguard
Xiaomi Smart Band 10 Pro Launched With 1.74-Inch AMOLED Screen, Up to 21 Days Battery Life: Price, Features
Google’s Gemini Offers Agentic Design Creation With New Adobe and Canva Connectors