| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | or |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 750 Ti or AMD Radeon RX 550 |
| storage | 20GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | or |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 750 Ti or AMD Radeon RX 550 |
| storage | 20GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7 or AMD Ryzen 7 5800 3.4 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce RTX 2080 |
| storage | 20GB |
| directx | DirectX 11 |
Legacy of Kain: Defiance Remastered
The System Exposed OTT Release Date: When and Where to Watch it Online?
Under the Stars Now Streaming Online: Where to Watch This Beautiful Love Story from Italy
Everybody Loves Sohrab Handa Now Streaming on Zee5: Know Everything About This Whodunnit Mystery Film Online
James Webb Space Telescope Little Red Dots May Reveal Birth of Black Holes