| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 or AMD Ryzen 5 1400 3.2 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 970 |
| storage | 6GB |
| directx | DirectX 10 |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 or AMD Ryzen 5 1400 3.2 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 970 |
| storage | 6GB |
| directx | DirectX 10 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7 or AMD Ryzen 5 3600 3.6 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 980 |
| storage | 6GB |
| directx | DirectX 11 |
Rec Room
Poco C81 Pro Launched With 6,000mAh Battery, 6.9-Inch Display and Unisoc T7250 Chip: Price, Specifications
Spotify Takes on Apple Fitness+, Fitbit With New Guided Workout Experience