| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Dual core |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1060 or AMD Radeon RX 470 |
| storage | 20GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Dual core |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1060 or AMD Radeon RX 470 |
| storage | 20GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Quad-core |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1060 or AMD Radeon RX 470 |
| storage | 20GB |
| directx | DirectX 11 |
Rivals of Aether II
WhatsApp Working on Its Own Encrypted Cloud Backup to Reduce Reliance on Google Drive: Report
Take-Two CEO Addresses GTA 6 Price, Says Company Focussed on Ensuring 'Reasonable' Prices for Its Games