| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Quad Core |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce RTX 2050 or AMD Radeon RX 6000 Series |
| storage | 9GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Quad Core |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce RTX 2050 or AMD Radeon RX 6000 Series |
| storage | 9GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-11600 2.8 GHz or AMD Ryzen 5 5600X 3.7 GHz |
| memory | 16GB |
| graphics | Nvidia GeForce RTX 2070 or AMD Radeon RX 6700 XT |
| storage | 9GB |
| directx | DirectX 12 |
Still Wakes the Deep
CD Projekt Red Reveals Songs of the Past, a Brand New Witcher 3 Expansion Coming to PC and Consoles in 2027
Asus ROG Zephyrus Duo (2026) GX651 India Launch Timeline Leaked; Expected Price, Specifications