| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3 |
| memory | 4GB |
| graphics | Intel HD Graphics 615 |
| storage | 5GB |
| directx | DirectX 10 |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3 |
| memory | 4GB |
| graphics | Intel HD Graphics 615 |
| storage | 5GB |
| directx | DirectX 10 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 950 |
| storage | 5GB |
| directx | DirectX 10 |
TEVI
Axis Bank Introduces Aadhaar Face Authentication: How to Update Your Axis Bank Mobile Number
Meghalaya Government Signs MoU With Starlink to Boost Connectivity in Region and Reduce Digital Divide
Samsung Galaxy A27 5G Visits Geekbench With Older Snapdragon 6 Gen 3 Chip, 6GB RAM