| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-2550K 3.4 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1060 6GB |
| storage | 30GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-2550K 3.4 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1060 6GB |
| storage | 30GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-4430 3 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce RTX 2060 |
| storage | 30GB |
| directx | DirectX 11 |
TopSpin 2K25
Samsung Galaxy S27 Pro With 6.47-Inch Display Reportedly in Development; Could Join Galaxy S27 Lineup Next Year
HMD Vibe 2 5G Launched in India With 6,000mAh Battery, Up to 128GB Storage: Price, Specifications
Oppo Find X10 Series Leak Hints at a Notable Battery Upgrade Over Find X9 Lineup