| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Pentium IV |
| memory | 1GB |
| graphics | Nvidia GeForce 7950 GT |
| storage | 3GB |
| directx | DirectX 9 |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Pentium IV |
| memory | 1GB |
| graphics | Nvidia GeForce 7950 GT |
| storage | 3GB |
| directx | DirectX 9 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3 |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GT 710 |
| storage | 3GB |
| directx | DirectX 9 |
Wrath: Aeon of Ruin
CD Projekt Red Reveals Songs of the Past, a Brand New Witcher 3 Expansion Coming to PC and Consoles in 2027
Asus ROG Zephyrus Duo (2026) GX651 India Launch Timeline Leaked; Expected Price, Specifications