| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-6400 2.7 GHz or AMD FX 8320 3.5 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 960 2GB or AMD Radeon R9 280 2GB |
| storage | 12GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-6400 2.7 GHz or AMD FX 8320 3.5 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 960 2GB or AMD Radeon R9 280 2GB |
| storage | 12GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7-6700K 4 GHz or AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 970 2GB or AMD Radeon R9 Fury 4GB |
| storage | 12GB |
| directx | DirectX 12 |
Shape of Dreams
Axis Bank Introduces Aadhaar Face Authentication: How to Update Your Axis Bank Mobile Number
Meghalaya Government Signs MoU With Starlink to Boost Connectivity in Region and Reduce Digital Divide
Samsung Galaxy A27 5G Visits Geekbench With Older Snapdragon 6 Gen 3 Chip, 6GB RAM