| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GT 730 1GB |
| storage | 9GB |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GT 730 1GB |
| storage | 9GB |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-2300 2.8 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 960 2GB |
| storage | 9GB |
| directx | DirectX 12 |
| os | OS X 10.11 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 |
| memory | 8GB |
| graphics | Intel HD 615 |
| storage | 9GB |
| os | macOS 10.13 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 |
| memory | 8 |
| graphics | Intel Iris Plus |
| storage | 9GB |
Steven Universe: Save the Light
Subnautica 2 Sells 2 Million Copies Within 12 Hours of Early Access Launch
Honor’s Robot Phone With a Rotating Gimbal Camera Gets an Official Launch Window