| os | Windows Vista or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3 or AMD A6-Series |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 260 or AMD Radeon HD 5750 |
| storage | 25GB |
| os | Windows Vista or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3 or AMD A6-Series |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 260 or AMD Radeon HD 5750 |
| storage | 25GB |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 or AMD FX Series |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 480 or AMD Radeon HD 5970 |
| storage | 25GB |
| os | OS X 10.9 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3 |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 260 or AMD Radeon HD 5750 |
| storage | 25GB |
| os | OS X 10.10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 480 or AMD Radeon HD 5970 |
| storage | 25GB |
| processor | Intel Core i3 or AMD A6-Series |
|---|---|
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 260 or AMD Radeon HD 5750 |
| storage | 25GB |
| processor | Intel Core i5 or AMD FX Series |
|---|---|
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 480 or AMD Radeon HD 5970 |
| storage | 25GB |
Soma
YouTube’s Likeness Detection Tool Is Now Available to All Adult Creators
Vi Postpaid Users in India Can Choose New International Roaming Plans From Rs 649
Red Magic 11S Pro, Red Magic 11S Pro+ Launched With Snapdragon 8 Elite Gen 5 Leading Edition SoC: Price, Specifications