| os | Windows XP or higher |
|---|---|
| memory | 2GB |
| graphics | Nvidia GeForce 7800 GT |
| storage | 500MB |
| directx | DirectX 9 |
| os | Windows XP or higher |
|---|---|
| memory | 2GB |
| graphics | Nvidia GeForce 7800 GT |
| storage | 500MB |
| directx | DirectX 9 |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| memory | 2GB |
| graphics | AMD Radeon X850 |
| storage | 500MB |
| directx | DirectX 9 |
| os | Mac OS X 10.6 or higher |
|---|---|
| memory | 2GB |
| graphics | Intel HD Graphics 3000 |
| storage | 500MB |
| os | Mac OS X 10.6 or higher |
|---|---|
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GT 130 |
| storage | 500MB |
| os | Ubuntu 13.04 or higher |
|---|---|
| memory | 2GB |
| graphics | AMD Radeon X850 |
| storage | 500MB |
Surgeon Simulator
Oppo F33, Oppo F31 Pro Launch Timeline, Price Range Revealed in New Leak
Capcom Adds Original Versions of Resident Evil 1, 2 and Resident Evil 3 Nemesis to Steam