| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-3470 3.2 GHz or AMD FX 6300 3.5 GHz |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 560 or AMD Radeon HD 6870 |
| storage | 26GB |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-3470 3.2 GHz or AMD FX 6300 3.5 GHz |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 560 or AMD Radeon HD 6870 |
| storage | 26GB |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7-3770 3.4 GHz or AMD FX 8350 4 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 660 or AMD Radeon HD 7870 |
| storage | 26GB |
Yakuza 3
Under the Stars Now Streaming Online: Where to Watch This Beautiful Love Story from Italy
Everybody Loves Sohrab Handa Now Streaming on Zee5: Know Everything About This Whodunnit Mystery Film Online
James Webb Space Telescope Little Red Dots May Reveal Birth of Black Holes
Falcon Heavy Roars Back to Life with Powerful Broadband Satellite Launch