| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Dual core |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 660 2GB |
| storage | 2GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Dual core |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 660 2GB |
| storage | 2GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Quad-core |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 960 4GB |
| storage | 2GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | macOS 12 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 Gen 6 or Apple M1 |
| memory | 4GB |
| graphics | Intel HD 615 |
| storage | 2GB |
| os | macOS 12 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 or Apple M1 |
| memory | 8GB |
| graphics | AMD Radeon Pro 560X 4GB |
| storage | 2GB |
| processor | Dual core |
|---|---|
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 660 2GB |
| storage | 2GB |
| processor | Quad-core |
|---|---|
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 960 4GB |
| storage | 2GB |
Tails of Iron
Axis Bank Introduces Aadhaar Face Authentication: How to Update Your Axis Bank Mobile Number
Meghalaya Government Signs MoU With Starlink to Boost Connectivity in Region and Reduce Digital Divide
Samsung Galaxy A27 5G Visits Geekbench With Older Snapdragon 6 Gen 3 Chip, 6GB RAM