| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Dual core |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 760 2GB |
| storage | 10GB |
| directx | DirectX 11 |
| soundcard | DirectX compatible sound card |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Dual core |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 760 2GB |
| storage | 10GB |
| directx | DirectX 11 |
| soundcard | DirectX compatible sound card |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 980 |
| storage | 10GB |
| directx | DirectX 11 |
| soundcard | DirectX compatible sound card |
Through the Woods
CD Projekt Red Reveals Songs of the Past, a Brand New Witcher 3 Expansion Coming to PC and Consoles in 2027
Asus ROG Zephyrus Duo (2026) GX651 India Launch Timeline Leaked; Expected Price, Specifications