| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3-8100 3.6 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 750 Ti 2GB or AMD Radeon HD 7790 2GB |
| storage | 24GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3-8100 3.6 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 750 Ti 2GB or AMD Radeon HD 7790 2GB |
| storage | 24GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7-4770 3.4 GHz or AMD Ryzen 5 1400 3.2 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1050 Ti 3GB or AMD Radeon R9 280 3GB |
| storage | 24GB |
| directx | DirectX 11 |
Earth Defense Force: Iron Rain
Oppo Reno 16 Bags BIS, TUV SUD and TDRA Certifications That Hint at Imminent Global Debut
Infinity Ward Working on Next Call of Duty, Says It's Making 'Definitive Modern Warfare' Title