| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Pentium IV or AMD Athlon 64 |
| memory | 2GB |
| graphics | Nvidia GeForce 9600M GT 256MB or AMD Radeon HD 3650 256MB |
| storage | 7GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Pentium IV or AMD Athlon 64 |
| memory | 2GB |
| graphics | Nvidia GeForce 9600M GT 256MB or AMD Radeon HD 3650 256MB |
| storage | 7GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Pentium IV or AMD Athlon 64 |
| memory | 2GB |
| graphics | Nvidia GeForce 9600M GT 256MB or AMD Radeon HD 3650 256MB |
| storage | 7GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | OS X 10.11 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core 2 Duo |
| memory | 2GB |
| graphics | Nvidia GeForce 9600M GT 256MB or AMD Radeon HD 6350 256MB |
| storage | 7GB |
| os | OS X 10.11 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core 2 Duo |
| memory | 2GB |
| graphics | Nvidia GeForce 9600M GT 256MB or AMD Radeon HD 3650 256MB |
| storage | 7GB |
Football Manager 2020
Largest Black Holes May Form Through Repeated Collisions, Study Suggests
Elle OTT Release Date: When and Where to Watch it Online?
Love Mocktail 3 Now Available to Stream on Zee 5: All You Need to Know About Cast, Plot, and More
Adivi Sesh and Mrunal Thakur’s Dacoit Now Streaming Online: What You Need to Know