| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | AMD FX 6300 3.5 GHz |
| memory | 4GB |
| storage | 4GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | AMD FX 6300 3.5 GHz |
| memory | 4GB |
| storage | 4GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-6600 3.3 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GT 640 or AMD Radeon HD 7730 |
| storage | 4GB |
| directx | DirectX 11 |
Plants vs. Zombies: Replanted
Axis Bank Introduces Aadhaar Face Authentication: How to Update Your Axis Bank Mobile Number
Meghalaya Government Signs MoU With Starlink to Boost Connectivity in Region and Reduce Digital Divide
Samsung Galaxy A27 5G Visits Geekbench With Older Snapdragon 6 Gen 3 Chip, 6GB RAM