| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | AMD FX 6300 3.5 GHz |
| memory | 4GB |
| storage | 4GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | AMD FX 6300 3.5 GHz |
| memory | 4GB |
| storage | 4GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-6600 3.3 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GT 640 or AMD Radeon HD 7730 |
| storage | 4GB |
| directx | DirectX 11 |
Plants vs. Zombies: Replanted
The System Exposed OTT Release Date: When and Where to Watch it Online?
Under the Stars Now Streaming Online: Where to Watch This Beautiful Love Story from Italy
Everybody Loves Sohrab Handa Now Streaming on Zee5: Know Everything About This Whodunnit Mystery Film Online
James Webb Space Telescope Little Red Dots May Reveal Birth of Black Holes