| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3 Dual-Core |
| memory | 4GB |
| graphics | Intel HD Graphics 3000 |
| storage | 500MB |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3 Dual-Core |
| memory | 4GB |
| graphics | Intel HD Graphics 3000 |
| storage | 500MB |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 Quad-Core |
| memory | 4GB |
| graphics | Intel Iris Xe Graphics |
| storage | 500MB |
| os | macOS 10.15 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3 Dual-Core |
| memory | 4GB |
| graphics | Intel HD Graphics 3000 |
| storage | 500MB |
| os | macOS 10.15 or higher |
|---|---|
| processor | Apple M1 |
| memory | 4GB |
| graphics | Apple M1 |
| storage | 500MB |
Sticky Business
TP-Link India Starts Local Manufacturing of Wi-Fi 7 Products Following 6GHz Spectrum Delicensing
Realme P4s 5G India Launch Timeline Tipped Along With Storage Variants, Colourways
Honor 600 Pro With Dimensity 8550 Elite SoC Launched Alongside Honor 600: Price, Specifications