| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 or AMD Ryzen |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 670 2GB or AMD Radeon R9 270 2GB |
| storage | 3GB |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 or AMD Ryzen |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 670 2GB or AMD Radeon R9 270 2GB |
| storage | 3GB |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 or AMD Ryzen |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1060 4GB or AMD Radeon RX 580 4GB |
| storage | 3GB |
| os | Ubuntu 20.04 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 or AMD Ryzen |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 780 3GB or AMD Radeon R9 280 3GB |
| storage | 3GB |
| os | Ubuntu 20.04 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 or AMD Ryzen |
| memory | 4GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1060 4GB or AMD Radeon RX 580 4GB |
| storage | 3GB |
Tiny Glade
NASA’s Curiosity Rover Stalled on Mars for Six Days by Stuck Rock
I Will Find OTT Release Date Revealed: When and Where to Watch Sam Worthington, Britt Lower Starrer Series Online?
Cook with Comali Season 7 is Now Streaming on JioHotstar
Kartavya OTT Release Date Confirmed: When and Where to Watch Saif Ali Khan Starrer Online?