| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3-540 3.07 GHz or AMD FX 4350 4.2 GHz |
| memory | 6GB |
| graphics | Nvidia GeForce GT 640 4GB or ATI Radeon HD 5770 2GB |
| storage | 3GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i3-540 3.07 GHz or AMD FX 4350 4.2 GHz |
| memory | 6GB |
| graphics | Nvidia GeForce GT 640 4GB or ATI Radeon HD 5770 2GB |
| storage | 3GB |
| directx | DirectX 11 |
| os | Windows 11 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-2550K 3.4 GHz or AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 660 Ti 3GB or AMD Radeon R7 360 2GB |
Absolum
Axis Bank Introduces Aadhaar Face Authentication: How to Update Your Axis Bank Mobile Number
Meghalaya Government Signs MoU With Starlink to Boost Connectivity in Region and Reduce Digital Divide
Samsung Galaxy A27 5G Visits Geekbench With Older Snapdragon 6 Gen 3 Chip, 6GB RAM