| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-2500 3.3 GHz or AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1050 Ti 4GB or AMD Radeon R9 280 |
| storage | 80GB |
| os | Windows 7 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i5-2500 3.3 GHz or AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1050 Ti 4GB or AMD Radeon R9 280 |
| storage | 80GB |
| os | Windows 10 or higher |
|---|---|
| processor | Intel Core i7-6700K 4 GHz or AMD Ryzen 7 1800X 3.6 GHz |
| memory | 8GB |
| graphics | Nvidia GeForce GTX 1060 6GB or AMD Radeon RX 480 |
| storage | 80GB |
Doom Eternal
Xiaomi Smart Band 10 Pro Launched With 1.74-Inch AMOLED Screen, Up to 21 Days Battery Life: Price, Features
Google’s Gemini Offers Agentic Design Creation With New Adobe and Canva Connectors