| Brand | Koryo |
| Model | 43 Inch LED Ultra HD (4K) TV (KLE43EXUJ90UHD) |
| Price in India | ₹25,751 |
| Model Name | KLE43EXUJ90UHD |
| Display Size | 43 inch |
| Screen Type | LED |
| Color | Black |
| Smart TV | No |
| Resolution Standard | 4K |
| Resolution (pixels) | 3840x2160 |
| No of HDMI Port | 2 |
| No of USB Port | 2 |
| Analog Audio Input | Yes |
| Number of Speakers | 2 |
| Speaker Output RMS | 8 W x 2 |
| Power Consumption | 74 W |
| Contrast Ratio | Mega Contrast Ratio |
Koryo 43 Inch LED Ultra HD (4K) TV (KLE43EXUJ90UHD)
Meghalaya Government Signs MoU With Starlink to Boost Connectivity in Region and Reduce Digital Divide
Samsung Galaxy A27 5G Visits Geekbench With Older Snapdragon 6 Gen 3 Chip, 6GB RAM